O FIRMIE dlaczego warto nam zaufać

Wybierz sprawdzonego dostawcę materiałów budowlanych. Postaw na HMB Baumat!

Nasza Hurtownia rozpoczęła działanie na rynku radomskim dokładnie trzy lata temu. Od tego czasu oferujemy klientom indywidualnym, firmom wykonawczym oraz inwestorom, coraz szerszą gamę materiałów, narzędzi i akcesoriów budowlanych. 

Współpracujemy z dużą bazą sprawdzonych partnerów biznesowych i grupą rzetelnych dostawców z całego kraju i zagranicy.

Zaspokojenie stale rosnących potrzeb naszych klientów jest naszym głównym celem. Wychodząc temu naprzeciw, nieustannie, zmieniamy, dopasowujemy i poszerzamy całą naszą ofertę handlową, dzięki czemu grono naszych kontrahentów jest coraz liczniejsze.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas materiałów, zawsze wymagamy od współpracujących z nami dostawców, potwierdzania jakości w postaci obowiązku posiadania certyfikatów i deklaracji zgodności.

Posiadamy własne zaplecze transportowe oraz sprzętowe, co pozwala nam na szybką i sprawną obsługę nawet najbardziej wymagających klientów detalicznych i biznesowy.

Dysponujemy ciężarówką ze specjalistycznym HDS-em, który gwarantuje bezpieczny i szyki rozładunek każdej dostawy.

Stawiam przede wszystkim na jakość oraz punktualność zadeklarowanych dostaw.

Zapraszamy do współpracy!

 • Kontakt z nami

  BAUMAT
  Hurtownia materiałów budowlanych

  RADOM ul. Maratońska 69
  Tel.: 608 565 304

  e-mail: hurtownia@hmbbaumat.pl

  dowiedz się więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej